Jungle Speed Eco 2021

Kód: JSECO01ML1
Čárové kódy:
  • 3558380080053
Doporučená MOC:499 Kč 349 Kč
Platnost akční ceny:od 01.01.2024 do 31.12.2024
Počet ks v kartonu:6
Populární postřehová hra s dřevěným totemem v novém balení.
Myslíte si, že máte dobrý postřeh? Rychlé reflexy? Umíte dlouho udržet maximální pozornost? Dobře reagujete při změně situace? Pokud ano, tak je Jungle Speed právě pro vás!

Na začátku hry se hráči spravedlivě podělí o balíček karet. Poté střídavě otáčí vždy jednu horní kartu a pokládají ji před sebe. Pokud dva nebo více hráčů otočí stejnou kartu, snaží se co nejrychleji uchopit totem, který je ve středu stolu. Kdo vyhraje, předá všechny své otočené karty soupeři. Kdo však uchopí totem omylem, ten si za trest vezme všechny otočené karty od všech soupeřů. Vítězem hry se pak stane ten hráč, který se první zbaví všech svých karet.

Na první pohled to vypadá jednoduše, ale hlavní vtip je v rozdílnosti, resp. podobnosti obrázků na kartách. Na nich jsou zobrazeny různě složité symboly v několika barvách, které se občas liší jedním malým detailem.

Aby toho nebylo málo, občas se na stole objeví nějaká speciální karta, která nějakým způsobem mění pravidla hry. Např. se místo stejného symbolu hraje na stejnou barvu. Jiná karta naopak nutí všechny hráče, aby co nejrychleji popadli totem. Pokud se podobných karet sejde více, vytváří to slušný zmatek, ve kterém se orientují jen ti nejbystřejší hráči.

Se svou krátkou hrací dobou, jednoduchými pravidly a vysokou zábavností patří Jungle Speed mezi hry vhodné do každé společnosti a pro každou příležitost.

Obsah balení:
1 dřevěný totem
70 karet
1 sáček z organické bavlny
1 česká, slovenská, polská a maďarská pravidla hry

Parametry

Dodavatel
ADC Blackfire
Druh
ASM
Licence
Jungle Speed
Výrobce
Zygomatic
Produktová řada
DESKOVKA
Balení
0
Jazykové mutace
CS, SK, PL, HU
Věk od
7 let
Doba hraní
15 min.
Počet hráčů
2-10
Země původu
BE
Kus hmotnost v kg
0,33 kg
Kus šířka v cm
8,5 cm
Kus výška v cm
21 cm
Kus hloubka v cm
8 cm
Počet ks v balení
0 ks
Balení šířka v cm
27 cm
Balení výška v cm
22 cm
Balení hloubka v cm
18 cm
Počet ks v kartonu
6 ks
Karton hmotnost v kg
1,96 kg