Pandemic: Epicentrum - Evropa

Kód: FZM7142CZ
Čárové kódy:
  • 8595680301780
Doporučená MOC:649 Kč 325,01 Kč
Platnost akční ceny:od 01.01.2024 do 31.12.2024
Počet ks v kartonu:6
Evropě hrozí zkáza a pouze vy ji můžete zastavit!
Ve hře Pandemic: Epicentrum - Evropa se stanete členy speciálního týmu, který bojuje proti nemocem. Použijte své jedinečné schopnosti, spolupracujte, zastavte šíření nemocí napříč Evropou a při tom pracujte na vývoji léků. Se svým týmem hrajte proti hře a pokuste se předejít vzniku ohnisek. Vyhrajete nebo prohrajete společně!

Pandemic: Epicentrum - Evropa je kooperativní hra - všichni hráči jsou ve stejném týmu a vyhrají či prohrají společně. Každý hráč ve vašem týmu ovládá postavu se speciálními schopnostmi, které vám pomohou uspět. Všichni hráči mají své karty vyložené před sebou, takže hráči si navzájem vidí do karet. Hráči mohou mezi sebou diskutovat a navzájem si radit. Každý může říct svůj návrh či nápad, ale konečné rozhodnutí je na hráči, který je právě na tahu.

Ve hře jsou 3 nemoci, které ohrožují Evropu. Každá má svou barvu a na hracím plánu jsou představovány kostičkami. Každému městu na hracím plánu odpovídá karta nákazy. Když otočíte kartu nákazy, položte na příslušné město kostičku odpovídající barvy, která představuje šíření nemoci. Kostičky nemocí je třeba neprodleně odstranit. Když se nemoci vymknou kontrole, hru prohrajete.

Při hře se používají karty pro hráče - karty měst a karty událostí. V průběhu hry budete odhazovat karty měst, abyste provedli určitou akci, a vykládat karty událostí, které mají jedinečné efekty.

Obsah balení:
1 hrací plán
70+ karet
50+ kostiček a žetonů
1 česká a slovenská pravidla

Parametry

Dodavatel
ADC Blackfire
Druh
ZMAN
Licence
Pandemic
Výrobce
Z-Man
Produktová řada
DESKOVKA
Balení
0
Jazykové mutace
CS, SK
Věk od
8 let
Doba hraní
30 min.
Počet hráčů
2-4
Země původu
CN
Kus hmotnost v kg
0,5 kg
Kus šířka v cm
15,5 cm
Kus výška v cm
23 cm
Kus hloubka v cm
5,5 cm
Počet ks v balení
0 ks
Balení šířka v cm
25 cm
Balení výška v cm
17 cm
Balení hloubka v cm
35 cm
Počet ks v kartonu
6 ks
Karton hmotnost v kg
2,98 kg
UPOZORNĚNÍ! Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení - obsahuje malé části.