OLTREE

Kód: BRG003CZ
Čárové kódy:
  • 8595680302510
Doporučená MOC:1 699 Kč
Počet ks v kartonu:1
Kooperativní dobrodružná příběhová hra
Královská říše je v troskách a nastávají temné časy. Nicméně jedna z královských tradic přetrvává. Strážci z pevností a hradů stále neúnavně vyrážejí plnit své úkoly. Bdí nad obyvateli bývalého království, pročesávají divočinu, sjednocují komunity, bojují s příšerami a hledají královské poklady, protože naděje umírá poslední. Teď přichází váš čas. Připojte se k řadám těchto statečných Strážců. Oltree!

V této kooperativní hře se z hráčů stávají stateční Strážci, kteří pomáhají lidem v satrapii (administrativní jednotka říše), jelikož je to jejich poslání. Především musejí obnovit pevnost, aby zajistili klid a mír jejím obyvatelům.
Strážci na začátku hry dostanou úkol, který se skládá z několika cílů. Jejich splnění je výrazně posune k vítězství ve hře.
Tento úkol by bylo poměrně snadné splnit, kdyby do toho Strážcům nezasahovaly další události. Příběh řízený tzv. Kronikou postaví Strážce před mnoho situací, se kterými se budou muset vypořádat.
Cestou k vítězství budou Strážci čelit střetnutím, během kterých budou moci budovat svůj věhlas (nebo také ne). Budou také muset pomáhat obyvatelům satrapie dostat se z rozličných potíží a budou čelit mnoha nečekaným událostem.
Pokud jim na to při budování věhlasu a opevňování pevnosti zbydou síly, dostanou se až do poslední kapitoly Kroniky a uzavřou příběh. Jestli bude mít šťastný konec dost závisí na úspěšném splnění úkolu a stavu jejich schopností.

- Rozšiřujte svou pevnost o budovy vylepšující vaše schopnosti a stavějte obranné věže.
- Mnohé situace vás postaví před různé vojenské či cestovatelské zkoušky. Tyto zkoušky se vyhodnocují kostkami povolání.
- Vyrážejte do okolí a podstupujte střetnutí, která vám do cesty seslal sám osud. Pokud nebudete dostatečně rychlí, utrpí
váš věhlas.
- Požádejte vesničany o pomoc a suroviny. Budou se hodit.

Obsah balení:
2 hrací plány
16 dílů budov
230 karet
8 karet Strážců
30 dřevěných surovin
8 dřevěných figurek Strážců
7 kostek
74 žetonů a ukazatelů
pravidla hry

Parametry

Dodavatel
ADC Blackfire
Druh
ASM
Výrobce
Blackrock Games
Produktová řada
DESKOVKA
Balení
0
Uvedení na trh
2022-10-20
Věk od
10 let
Doba hraní
60 minut
Počet hráčů
2-4
Kus hmotnost v kg
2,17 kg
Kus šířka v cm
29,5 cm
Kus výška v cm
29,5 cm
Kus hloubka v cm
13 cm
Počet ks v balení
0 ks
Balení šířka v cm
44 cm
Balení výška v cm
32,5 cm
Balení hloubka v cm
32 cm
Počet ks v kartonu
1 ks
Karton hmotnost v kg
2,17 kg